Loading...

ПРОГРАМА

Понеделник

Програма на ТВ „Родина“ за
23.05.2022 г.

Песен на деня
ПРЕМИЕРА
„Заклевам ти се и пред Бога“
Георги Илиевски

00:05 Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“

02:00 Земя на песни“
45 години с любимото радио на Югозапада
Радио Благоевград – юбилеен концерт

04:00 Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“

05:00 „Село Влахи през погледа на Борис Сандански“
филм

06:00 „Бащин дом“
Костадин Тренков – видеоклипове първа част

07:00 Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“

09:00 Детско фолклорно предаване

10:00 Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“

11:00 Предаване за стари и новосъздадени градски песни

12:00 Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“

12:30 Смесена фолклорна група към НЧ „Никола Вапцаров 1866“, Благоевград

13:00 ЖФГ „Цветница“

13:40 Избрани песни от фонда на ТВ „Родина"

14:00 Шести фолклорен фестивал „Фолклорна среща“
с. Елешница – десета част

15:00 Първи международен фолклорен фестивал
„Русалии“ - дванадесета част

16:00 „Шесто чувство”
Езотерично предаване

17:00 „Световно фолклорно изкуство“
Фолклорно предаване

18:00 „Бащин дом“
Костадин Тренков – видеоклипове първа част

19:00 Предаване за стари и новосъздадени градски песни

20:00 Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“

20:30 „Казано е...“ – филм за Емилия Радева

21:10 Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“

Вторник

Програма на ТВ „Родина“ за
24.05.2022 г.

Песен на деня
„Върви народе възродени“
Хор към ТВ „Родина“

00:05 Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“

02:00 Шести фолклорен фестивал „Фолклорна среща“
с. Елешница – десета част

03:00 Първи международен фолклорен фестивал
„Русалии“ - дванадесета част

04:00 Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“

05:00 „Световно фолклорно изкуство“
Фолклорно предаване

06:00 ВИГ „Серенада“ – видеоклипове втора част

07:00 Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“

09:00 Детско фолклорно предаване

10:00 Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“

11:00 Предаване за стари и новосъздадени градски песни

12:00 Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“

12:30 Димитър Димитров - Градевеца

14:00 „С танци и песни за любовта и младостта“ юбилеен концерт по повод
20 години Ансамбъл „Гайтан“ и
25 години творческа дейност на хореографа Йордан Николов

16:00 „Шесто чувство”
Езотерично предаване

17:00 „Световно фолклорно изкуство“
Фолклорно предаване

18:00 ВИГ „Серенада“ – видеоклипове втора част

19:00 Предаване за стари и новосъздадени градски песни

20:00 Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“

Сряда

Програма на ТВ „Родина“ за
25.05.2022 г.

Песен на деня
„Ой, залюбил съм гиздаво девойче“
Тодор Прешелков

00:05 Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“

02:00 „С танци и песни за любовта и младостта“ юбилеен концерт по повод
20 години Ансамбъл „Гайтан“ и
25 години творческа дейност на хореографа Йордан Николов

04:00 Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“

05:00 „Световно фолклорно изкуство“
Фолклорно предаване

06:00 Група за народни и стари градски песни „Якорудски малета“ при Народно читалище „Светлина - 1907“, град Якоруда с ръководител Георги Вардев

07:00 Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“

09:00 Детско фолклорно предаване

10:00 Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“

11:00 Предаване за стари и новосъздадени градски песни

12:00 Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“

12:30 Димитър Димитров - Градевеца

14:00 Шести фолклорен фестивал „Фолклорна среща“
с. Елешница – единадесета част

15:00 Първи международен фолклорен фестивал
„Русалии“ - петнадесета част

16:00 „Шесто чувство”
Езотерично предаване

17:00 „Фолклорна трапеза“
Фолклорно предаване

18:00 Група за народни и стари градски песни „Якорудски малета“ при Народно читалище „Светлина - 1907“, град Якоруда с ръководител Георги Вардев

19:00 Предаване за стари и новосъздадени градски песни

20:00 Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“

20:30 „Рефлекс за живот“
Филм за дърворезбаря Христо Бараковски

21:20 Избрани песни от фонда на ТВ „Родина"

Четвъртък

Програма на ТВ „Родина“ за
26.05.2022 г.

Песен на деня
„Ой кажи, кажи моме Калино“
Мфг от с. Баня

00:05 Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“

02:00 Шести фолклорен фестивал „Фолклорна среща“
с. Елешница – единадесета част

03:00 Първи международен фолклорен фестивал
„Русалии“ - петнадесета част

04:00 Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“

05:00 „Фолклорна трапеза“
Фолклорно предаване

06:00 Оркестър „Средец“ с ръководител Йордан Илиев - Писеца

07:00 Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“

09:00 Детско фолклорно предаване

10:00 Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“

11:00 Предаване за стари и новосъздадени градски песни

12:00 Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“

12:30 „Айде, айде, моме Стойне“
Димитър Мечкаров и внучката му Илиана Мечкарова – видеоклипове

13:30 Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“

14:00 Фолклорен фестивал „Сандански пее, заиграва, Пирина разлюлява“ 2019 – първа част

15:00 „Мома пее, гора се люлее“ – фолклорен фестивал Сапарева баня 2021 – първа част

16:00 „Шесто чувство”
Езотерично предаване

17:00 „Световно фолклорно изкуство“
Фолклорно предаване

18:00 Оркестър „Средец“ с ръководител Йордан Илиев - Писеца

19:00 Предаване за стари и новосъздадени градски песни

20:00 Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“

Петък

Програма на ТВ „Родина“ за
20.05.2022 г.

Песен на деня
ПРЕМИЕРА
„Якоруда“
Георги Вардев

00:05 Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“

02:00 Шести фолклорен фестивал „Фолклорна среща“
с. Елешница - седма част

03:00 Първи международен фолклорен фестивал
„Русалии“ - девета част

04:00 Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“

05:00 „Световно фолклорно изкуство“
Фолклорно предаване

06:00 Фолклорен концерт на възпитаници на СУ „Св.Св. Кирил и Методий“ с преподаване на народна музика и хореография
гр. Пордим

07:00 Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“

09:00 Детско фолклорно предаване

10:00 Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“

11:00 Предаване за стари и новосъздадени градски песни

12:00 Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“

12:30 „Ой, ти моме“ - втора част
АНП „Китка шарена“ към
НЧ „Просвета 1935“, с. Катунци

13:30 Избрани песни от фонда на ТВ „Родина"

14:00 Шести фолклорен фестивал „Фолклорна среща“
с. Елешница – осма част

15:00 Първи международен фолклорен фестивал
„Русалии“ - десета част

16:00 „Шесто чувство”
Езотерично предаване

17:00 „Фолклорна трапеза“
Фолклорно предаване

18:00 Фолклорен концерт на възпитаници на СУ „Св.Св. Кирил и Методий“ с преподаване на народна музика и хореография
гр. Пордим

19:00 Предаване за стари и новосъздадени градски песни

20:00 Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“

20:30 ПРЕМИЕРА
Група за народни и стари градски песни „Якорудски малета“ при Народно читалище „Светлина - 1907“, град Якоруда с ръководител Георги Вардев

21:30 Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“

Събота

Програма на ТВ „Родина“ за
21.05.2022 г.

Песен на деня
„Руси коси имам“
Росица Дурева и
„Костадине сине“
МФГ „Пирински гриваци“

00:05 Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“

02:00 Шести фолклорен фестивал „Фолклорна среща“
с. Елешница - осма част

03:00 Първи международен фолклорен фестивал
„Русалии“ - десета част

04:00 Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“

05:00 „Фолклорна трапеза“
Фолклорно предаване

06:00 ПРЕМИЕРА
Група за народни и стари градски песни „Якорудски малета“ при Народно читалище „Светлина - 1907“, град Якоруда с ръководител Георги Вардев

07:00 Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“

09:00 Детско фолклорно предаване

10:00 Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“

11:00 Предаване за стари и новосъздадени градски песни

12:00 Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“

12:30 Златна колекция „Автентичен фолклор от Разлога“, с. Бачево – втора част

13:30 Избрани песни от фонда на ТВ „Родина"

14:00 Шести фолклорен фестивал „Фолклорна среща“
с. Елешница – девета част

15:00 Първи международен фолклорен фестивал
„Русалии“ - единадесета част

16:00 Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“

18:00 ПРЕМИЕРА
Група за народни и стари градски песни „Якорудски малета“ при Народно читалище „Светлина - 1907“, град Якоруда с ръководител Георги Вардев

19:00 Предаване за стари и новосъздадени градски песни

20:00 Песни за Костадин и Елена
избрани от фонда на ТВ „Родина“

23:30 Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“

Неделя

Програма на ТВ „Родина“ за
22.05.2022 г.

Песен на деня
„Дойди, дойди малой моме“
Димана Боянова

00:05 Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“

02:00 Шести фолклорен фестивал „Фолклорна среща“
с. Елешница - девета част

03:00 Първи международен фолклорен фестивал
„Русалии“ - единадесета част

04:00 Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“

05:00 „Фолклорна трапеза“
Фолклорно предаване

06:00 „Слънце грее, гердан се белее“
Димана Боянова – видеоклипове първа част

07:00 Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“

09:00 „Леко пеят, надалек се чуе“
С участието на възпитаници на Димана Боянова, солисти на ФА „Бобов дол“, гр. Бобов дол
видеоклипове - Детско фолклорно предаване

10:00 Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“

11:00 Предаване за стари и новосъздадени градски песни

12:00 Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“

12:30 Димана Боянова – видеоклипове втора част

13:00 Избрани песни от фонда на ТВ „Родина"

14:00 „Земя на песни“
45 години с любимото радио на Югозапада
Радио Благоевград – юбилеен концерт

16:00 Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“

17:00 „Село Влахи през погледа на Борис Сандански“
филм

18:00 „Слънце грее, гердан се белее“
Димана Боянова – видеоклипове първа част

19:00 Предаване за стари и новосъздадени градски песни

20:00 Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“

20:30 „С песен ще пребъдем“
Филм за 50 годишния юбилей на Димана Боянова

21:20 Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“

Copyright © 2022 Web & SEO by W-SEO.com | . All rights reserved.