Програма на ТВ „Родина“
За 18.03.2024 г.
ТВ „Родина“ си запазва правото при необходимост да направи промени в програмата!
Песен на деня
ПРЕМИЕРА
“Недината майка“
Веселина Сиракова и Елеонора Божанова
00:05
Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“
02:00
Празничен концерт
„Под звездите със звездите на Родина“
30 години ВВД Руйчев – трета част
04:00
Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“
05:00
„Фолклорна трапеза“
Фолклорно предаване
06:00
Албум
ДФГ „Джумайчета“
ФГ „Веселина“ – „С песента на тамбурата“
ФГ „Надежда“ – „От песен в песен“
07:00
Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“
09:00
Детско фолклорно предаване
10:00
Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“
11:00
Предаване за стари и новосъздадени градски песни
12:00
Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“
12:30
Празничен концерт-спектакъл
„Песни юнашки, хайдушки“
Втора част
13:00
Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“
14:00
Фестивал
„Сандански пее заиграва, пирина разлюлява“
Част 1 и 2
16:00
Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“
17:00
„Световно фолклорно изкуство“
Фолклорно предаване
18:00
Албум
ДФГ „Джумайчета“
ФГ „Веселина“ – „С песента на тамбурата“
ФГ „Надежда“ – „От песен в песен“
19:00
Предаване за стари и новосъздадени градски песни
19:40
Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“
Програма на ТВ „Родина“
За 13.03.2024 г.
ТВ „Родина“ си запазва правото при необходимост да направи промени в програмата!
Песен на деня
ПРЕМИЕРА
“Айде, брала мома“
Димана Боянова
00:05
Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“
02:00
Концерт
„Приказки от старо време“
04:00
Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“
05:00
„Фолклорна трапеза“
Фолклорно предаване
06:00
Албум
„Шари мома, шарен чорап“
МФГ „Пирински гриваци“
07:00
Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“
09:00
Детско фолклорно предаване
10:00
Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“
11:00
Предаване за стари и новосъздадени градски песни
12:00
Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“
12:30
Албум
Златна колекция „Автентичен фолклор от Разлога“
Гр. Добринище
Част първа
14:00
Концерт
„Как един ден белият свят бил оцветен“
16:00
Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“
17:00
„Световно фолклорно изкуство“
Фолклорно предаване
18:00
Албум
„Шари мома, шарен чорап“
МФГ „Пирински гриваци“
19:00
Предаване за стари и новосъздадени градски песни
19:40
Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“
Програма на ТВ „Родина“
За 14.03.2024 г.
ТВ „Родина“ си запазва правото при необходимост да направи промени в програмата!
Песен на деня
ПРЕМИЕРА
“Гюл девойка“
Диана Скоклева
00:05
Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“
02:00
Концерт
„Как един ден белият свят бил оцветен“
04:00
Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“
05:00
„Световно фолклорно изкуство“
Фолклорно предаване
06:00
Албум
„Стани, Яно..“
Никола Тодоров
07:00
Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“
09:00
Детско фолклорно предаване
10:00
Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“
11:00
Предаване за стари и новосъздадени градски песни
12:00
Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“
12:30
Албум
„Дайте вино да пием“
Ансамбъл „Гайтан“, „Пиринското тройче“ и МФГ „Кабадалии“
Част втора
14:00
Концерт
„Музика на струните“
Пето юбилейно издание на международния фестивал за китаро-мандолинни оркестри
16:00
Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“
17:00
„Фолклорна трапеза“
Фолклорно предаване
18:00
Албум
„Стани, Яно..“
Никола Тодоров
Програма на ТВ „Родина“
За 15.03.2024 г.
ТВ „Родина“ си запазва правото при необходимост да направи промени в програмата!
Песен на деня
ПРЕМИЕРА
„Пиеме, пееме“
Йордан Николов и „Пиринското тройче“
00:05
Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“
02:00
Концерт
„Музика на струните“
Пето юбилейно издание на международния фестивал за китаро-мандолинни оркестри
04:00
Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“
05:00
„Фолклорна трапеза“
Фолклорно предаване
06:00
Албум
„Жени ме, мамо“
Карамфил Божиков
07:00
Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“
09:00
Детско фолклорно предаване
10:00
Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“
11:00
Предаване за стари и новосъздадени градски песни
12:00
Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“
12:30
Албум
„Мелодии и ритми от с. Дебрен“
АНТП „Младост“
гл. худ. ръководител Съби Куртев
и зурнаджийска група Лиманови
14:00
Предаване
Фолк око с Любка Рондова
(архив ВВД – Руйчев)
16:00
Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“
17:00
„Световно фолклорно изкуство“
Фолклорно предаване
18:00
Албум
„Жени ме, мамо“
Карамфил Божиков
19:00
Предаване за стари и новосъздадени градски песни
19:40
Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“
Програма на ТВ „Родина“
За 16.03.2024 г.
ТВ „Родина“ си запазва правото при необходимост да направи промени в програмата!
Песен на деня
ПРЕМИЕРА
„Съдбовна песен“
Кирил Костов и Лили Анастасова
00:05
Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“
02:00
Предаване
Фолк око с Любка Рондова
(архив ВВД – Руйчев)
04:00
Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“
06:00
Албум
„Добринишките бисери пеят, Пирина люлеят“
Смесена фолклорна група „Добринишки бисери“
07:00
Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“
09:00
Детско фолклорно предаване
10:00
Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“
11:00
Предаване за стари и новосъздадени градски песни
12:00
Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“
12:30
Трети международен фестивал на мъжките хорове „Св. Иван Рилски“
Дупница 2012
14:00
Концерт
„Гласът на Пирин“
Концерт-спектакъл на Ансамбъл „ПИРИН“
16:00
Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“
18:00
Албум
„Добринишките бисери пеят, Пирина люлеят“
Смесена фолклорна група „Добринишки бисери“
19:00
Предаване за стари и новосъздадени градски песни
19:40
Избрани песни от фонда на ТВ „Родина"
Програма на ТВ „Родина“
За 17.03.2024 г.
ТВ „Родина“ си запазва правото при необходимост да направи промени в програмата!
Песен на деня
„Прошки“
Георги Гоцев
00:05
Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“
02:00
Концерт
„Гласът на Пирин“
Концерт-спектакъл на Ансамбъл „ПИРИН“
04:00
Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“
06:00
Албум
„Зоро ле, Зорице“
Кирил Костов и Мариана Манолова
07:00
Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“
09:00
Детско фолклорно предаване
10:00
Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“
11:00
Предаване за стари и новосъздадени градски песни
12:00
Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“
12:30
Албум
„Милкано моме“
МФГ „Ограждена“
14:00
Празничен концерт
„Под звездите със звездите на Родина“
30 години ВВД Руйчев – трета част
16:00
Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“
18:00
Албум
„Зоро ле, Зорице“
Кирил Костов и Мариана Манолова
19:00
Предаване за стари и новосъздадени градски песни
19:40
Избрани песни от фонда на ТВ „Родина“